Yara Tozu Türkiye
15
Mecidiyeköy Mh. Cemal Sahir Sk. Birlik Ap. No:25/2Şişli,34100
+90(212) 267 52 10Bakırköyde en etkili yara tozu. . Bakırköyde yara tozu dendiğinde akla gelen en etkili yara tozu ürünün türkiye distrübitörü olan firmamız insan sağlığına en faydalı ve yan etkileri olmayan medikal ve tıbbi cihazların ithalatını yapmaktadır. En iyi yara tozu firmaları. Bakırköyde yara tozu ile yara bakım konusunda en etkili yara tozu olan ürünlerinin doğru tanıtımının yapılması ve sizlerin kullanımınıza sunulması konusunda titizlikle hareket edebilmek ana misyonumuzdur. Yara tozu fiyatları. . Yara bakım konusunda hayati önem taşıyan yara tozu firmaları arasında etki, kalite ve fiyat politikası açısından müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve dengeyi sağlayan yara tozumuz almanya patentlidir. Halen almanya'da bulunan üreticimizin ar-ge aşamasında olan ürünleri takip edilmekte olup satışa sunulduğunda ithali için gerekli ön anlaşmalarımız yapılmıştır. Ataköyde iyileşmeyen yaralar için yara tozu, floryada bebek pişikleri için yara tozu ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Yara bakımı konusunda toxaprevent skin ticari markalı ürünümüzün ana etkin maddesinin antiviral, antibakteriyel, antifungal ve absorban özelliklerini taşımasından dolayı deforme olmuş cilt üzerinde yapabildikleri diğer muadil ile karşılaştırıldığında çok daha iyi sonuçlar alınabileceği ortadadır. Yan etkisi olmayan yara tozu Yara tozunun hiçbir yan etkisi olmadığından her cilt üzerinde rahatlıkla uygulanabilir. Yan etkisi olmayan yara tozunun kullanım kolaylığı yanında hızlı sonuç almada ürünümüz tercih nedeni olmaktadır. Cildin bütünlüğünün bir hastalık sebebi ile yada herhangi bir dış etkenden darbe alması bozulması sonucunda yara oluşur. Yara iyileşmesi belli bir doğal süreci izleyerek yaklaşık 1 haftada tamamlanmaktadır. Bazı durumlarda da yaraların geç iyileşmesi kapanmaması ve kendiliğinden ortaya çıkması çeşitli hastalıkların sebebi olabilir. Yara tozu nasıl kullanılmalıdır? Yara tozu yara üzerine pudra şeklinde dökülür, gün içerisinde 2 yada 3 sefer tekrarlanır. Doğru yara tozu markası kadar yara tozununnasıl kullanılacağı da önemlidir. Gerektiği durumlarda yara serumfizyolojik ile temizlenebilir. Yara temizlendikten sonra tekrar toxaprevent skin yara tozu uygulanır. Uygulama yapılmış olan bölgeyi isterseniz kuru gazlı bez ile sarabilirsiniz. .
4683Ziyaretçi
 • Yetkili Yara TOZU
 • Adres Mecidiyeköy Mh. Cemal Sahir Sk. Birlik Ap. No:25/2 - Şişli
 • Telefon +90(212) 267 52 10
 • Telefon ( 2 ) +90(552) 244 09 65
 • Fax +90(212) 267 52 10
 • Özel Sitesi http://kobimport.com
 • Web Sitesihttp://yaratozu.bakirkoyport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış00:00 - 23:59
 • Servis Saatleri09:00 - 18:30
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Bakırköyde en etkili yara tozu. .
Bakırköyde yara tozu dendiğinde akla gelen en etkili yara tozu ürünün türkiye distrübitörü olan firmamız insan sağlığına en faydalı ve yan etkileri olmayan medikal ve tıbbi cihazların ithalatını yapmaktadır.

En iyi yara tozu firmaları.
Bakırköyde yara tozu ile yara bakım konusunda en etkili yara tozu olan ürünlerinin doğru tanıtımının yapılması ve sizlerin kullanımınıza sunulması konusunda titizlikle hareket edebilmek ana misyonumuzdur.

Yara tozu fiyatları. .
Yara bakım konusunda hayati önem taşıyan yara tozu firmaları arasında etki, kalite ve fiyat politikası açısından müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve dengeyi sağlayan yara tozumuz almanya patentlidir.

Halen almanya'da bulunan üreticimizin ar-ge aşamasında olan ürünleri takip edilmekte olup satışa sunulduğunda ithali için gerekli ön anlaşmalarımız yapılmıştır.

Ataköyde iyileşmeyen yaralar için yara tozu, floryada bebek pişikleri için yara tozu ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Yara bakımı konusunda toxaprevent skin ticari markalı ürünümüzün ana etkin maddesinin antiviral, antibakteriyel, antifungal ve absorban özelliklerini taşımasından dolayı deforme olmuş cilt üzerinde yapabildikleri diğer muadil ile karşılaştırıldığında çok daha iyi sonuçlar alınabileceği ortadadır.

Yan etkisi olmayan yara tozu
Yara tozunun hiçbir yan etkisi olmadığından her cilt üzerinde rahatlıkla uygulanabilir.
Yan etkisi olmayan yara tozunun kullanım kolaylığı yanında hızlı sonuç almada ürünümüz tercih nedeni olmaktadır.


Cildin bütünlüğünün bir hastalık sebebi ile yada herhangi bir dış etkenden darbe alması bozulması sonucunda yara oluşur.
Yara iyileşmesi belli bir doğal süreci izleyerek yaklaşık 1 haftada tamamlanmaktadır. Bazı durumlarda da yaraların geç iyileşmesi kapanmaması ve kendiliğinden ortaya çıkması çeşitli hastalıkların sebebi olabilir.

Yara tozu nasıl kullanılmalıdır?
Yara tozu yara üzerine pudra şeklinde dökülür, gün içerisinde 2 yada 3 sefer tekrarlanır.
Doğru yara tozu markası kadar yara tozununnasıl kullanılacağı da önemlidir.
Gerektiği durumlarda yara serumfizyolojik ile temizlenebilir. Yara temizlendikten sonra tekrar toxaprevent skin yara tozu uygulanır. Uygulama yapılmış olan bölgeyi isterseniz kuru gazlı bez ile sarabilirsiniz. .
Firmanızı Ekleyin

Bakirkoyport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.