Uzlastirmaci Eğitimi
11
Kocatepe Cad No 139 KavaklıBakırköy,34100
+90(530) 923 45 68

Ceza Muhakemesinde Uzlaştırma Yönetmeliği m.51 uyarınca “Uzlaştırmacı Eğitimi” alanında yetkilendirilen kurumlar ile yaptığımız anlaşma gereği türkiye genelinde uzlaştırmacı temel eğitimini çok uygun fiyatlara sitemizden ön kayıt yaptırarak  alabilirsiniz.

Uzlaştırmacı adaylarının seçkin kadromuz ile sınava hazırlanabilmeleri için anlaştığımız kurumlar ayrıcalığı ilet den kayıt olanlara sunulan uygun fiyat seçeneğinden yararlanmak için geç kalmayın . Ön kaydınızı hemen oluşturun . 

  

Sitemizde Uzlaştırmacı nasıl olunur ,uzlaştırmacı eğitimi,uzlaştırmacı temel eğitimi,uzlaştırmacı olmak istiyorum, bakırköyde, beylikdüzüde, küçükçekmecede, avcılarda,  uzlaştırmacı kursu, uzlaştırmacılık kursu, uzlaştırmacı olmak için gerekli şartlar,uzlaştırmacı şartları,uzlaştırmacı dersleri,uzlaştırmacı sınav kaydı, uzlaştırmacı sınav başvurusu, uzlaştırmacı sınav başvuru,uzlaştırmacı sınav kayıt, uzlaştırmacı sınav tarihi nezaman, uzlaştırmacı olma şartları   konuları ile ilgili bilgi için arayabilirsiniz.  


5734Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış -
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bakırköy adliyesi.

İletişim Formu

Ceza
Muhakemesinde Uzlaştırma Yönetmeliği m.51 uyarınca “Uzlaştırmacı Eğitimi”
alanında yetkilendirilen kurumlar ile yaptığımız anlaşma gereği türkiye
genelinde uzlaştırmacı temel eğitimini çok uygun fiyatlara sitemizden ön kayıt
yaptırarak
 alabilirsiniz.

Uzlaştırmacı adaylarının seçkin kadromuz ile sınava hazırlanabilmeleri için anlaştığımız kurumlar ayrıcalığı ilet den kayıt olanlara sunulan uygun
fiyat seçeneği
nden yararlanmak için geç kalmayın . Ön
kaydınızı hemen oluşturun . 

  

Sitemizde Uzlaştırmacı nasıl olunur ,uzlaştırmacı eğitimi,uzlaştırmacı temel eğitimi,uzlaştırmacı olmak istiyorum, bakırköyde, beylikdüzüde, küçükçekmecede, avcılarda,  uzlaştırmacı kursu, uzlaştırmacılık kursu, uzlaştırmacı olmak için gerekli şartlar,uzlaştırmacı şartları,uzlaştırmacı
dersleri,uzlaştırmacı sınav kaydı, uzlaştırmacı sınav başvurusu, uzlaştırmacı
sınav başvuru,uzlaştırmacı sınav kayıt, uzlaştırmacı sınav tarihi nezaman, uzlaştırmacı olma şartları   konuları ile ilgili bilgi için arayabilirsiniz.  


Firmanızı Ekleyin

Bakirkoyport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.