Roma Cafe
13
Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sk. No:13,34100
+90(212) 515 65 05Bakırköydeki cafeler arasında mekanı, hizmeti ve ürün çeşitleri ile şafak babacan sahipliğinde 1 nisan 2015 de el değiştirdikten ve roma cafe adını aldıktan çok kısa sonra zirvede yer alan cafe pastanemiz özellikle bakırköyde fal bakan kafe olarak ün yapmıştır. Bakırköyde fal bakanlar, bakırköyde en iyi fal nerede bakılır, bakırköyde tarot falı, bakırköyde su falı bakılan yerler diye arandığında karşınıza roma cafe çıkacak ya da bakırköyde fal baktırmayı deneyen dostlarınız bizi tavsiye edecektir. Fala inanmayıp falsız kalamayanlar, fal baktırmayı terapi olarak görenler ya da fala göre hayatını planlayan fal düşkünlerinin bakırköyde fal bakılan yer olarak tek adresi. Yine bakırköyde kahvaltı çeşitleri ile dostlarınızla birlikte hem kahvaltı yapacak hem de unutulmayacak anlar yaşayacaksınız. Çok farklı mekanımızda profesyonel ve güleryüzlü personelimizle bakırköyde soğuk ve sıcak içecek çeşitleri ile çok farklı damak tadlarını da sunmaktayız. Özellikle gençlerin bakırköyde nargile çeşitleri ile keyif yapacakları, yine bakırköyde tavla oynayabilecekleri roma cafe, bakırköyde pasta ve börek çeşitleri ile de müşterilerinin iltifatları ile ödüllendirilmektedir. Bakırköyde doğum günleri kutlamaları için yine bakırköyde çok özel günleriniz için mekan arıyorsanız, sizi dostlarınıza mahçup etmeyecek, gurur duyacağınız hizmeti ile mutlu olacağınız roma kafe olarak sizleri bekliyoruz. Bakırköyde maç yayınları izlenecek yerler arasında yine romacafe sizlere stadyum heyecanını sunmaktadır.
15129Ziyaretçi
 • Yetkili Şafak BABACAN
 • Adres Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sk. No:13 -
 • Telefon +90(212) 515 65 05
 • Telefon ( 2 ) +90(535) 372 16 60
 • Fax +90(212) 515 65 05
 • Özel Sitesi http://romacafe.bakirkoyport.com
 • Web Sitesihttp://romacafe.bakirkoyport.com
 • E-Postasafak_babacan@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:00 - 03:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Balıkçılar sokagında sol tarafta.

İletişim Formu
Bakırköydeki cafeler arasında mekanı, hizmeti ve ürün çeşitleri ile şafak babacan sahipliğinde 1 nisan 2015 de el değiştirdikten ve roma cafe adını aldıktan çok kısa sonra zirvede yer alan cafe pastanemiz özellikle bakırköyde fal bakan kafe olarak ün yapmıştır.
Bakırköyde fal bakanlar, bakırköyde en iyi fal nerede bakılır, bakırköyde tarot falı, bakırköyde su falı bakılan yerler diye arandığında karşınıza roma cafe çıkacak ya da bakırköyde fal baktırmayı deneyen dostlarınız bizi tavsiye edecektir.
Fala inanmayıp falsız kalamayanlar, fal baktırmayı terapi olarak görenler ya da fala göre hayatını planlayan fal düşkünlerinin bakırköyde fal bakılan yer olarak tek adresi.
Yine bakırköyde kahvaltı çeşitleri ile dostlarınızla birlikte hem kahvaltı yapacak hem de unutulmayacak anlar yaşayacaksınız.
Çok farklı mekanımızda profesyonel ve güleryüzlü personelimizle bakırköyde soğuk ve sıcak içecek çeşitleri ile çok farklı damak tadlarını da sunmaktayız.
Özellikle gençlerin bakırköyde nargile çeşitleri ile keyif yapacakları, yine bakırköyde tavla oynayabilecekleri roma cafe, bakırköyde pasta ve börek çeşitleri ile de müşterilerinin iltifatları ile ödüllendirilmektedir.
Bakırköyde doğum günleri kutlamaları için yine bakırköyde çok özel günleriniz için mekan arıyorsanız, sizi dostlarınıza mahçup etmeyecek, gurur duyacağınız hizmeti ile mutlu olacağınız roma kafe olarak sizleri bekliyoruz.
Bakırköyde maç yayınları izlenecek yerler arasında yine romacafe sizlere stadyum heyecanını sunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Bakirkoyport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.