Dablue Reklam Tanıtım Organizasyon & Gayrimenkul

http://dabluereklam.Bakirkoyport.com
Dablue Reklam Tanıtım Organizasyon & Gayrimenkul
125
Kartaltepe Mah. Gençler Cd. Belediye Hekim Sk. Atasaray Apt. No:2/B D:8Merkez,34100
+90 (212) 571 20 36Dablue'yu tek bir konuda hizmet almak için bizi tercih edenler, bizimle tanıştıktan sonra tüm ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar. Biz onlara "‘"‘Mutlu Müşteri'"‘ diyoruz.

Reklama yapılan harcama gider değil bir yatırımdır. Bizden hizmet almaya başladıkça ve kendi markalarındaki farkı gördükçe müşterilerimizde bunu doğruluyor. Yaptırılan bir web tasarımı, broşür basımı, fotoğraf çekimi, sanal tur çalışması, organizasyon veya firmanızı tanıtmak için hazırladığımız tanıtım yazıları, bunların hepsinde; "‘"‘ilk önce sizi ve size kazandıracaklarımızı'"‘ düşünüyoruz. Çünkü bizim işimiz sizin reklamınızı yapmak. Müşterilerimiz hedeflerine ulaştıkça bizde görevimizi gereğini yerine getirmiş oluyoruz.

Diğer tüm reklam ajansları gibi bizde web tasarımları yaparız. Baskılı işleriniz için grafik tasarımlarınızı da yapar, matbaamıza gönderip baskısını gerçekleştirir ve kapınıza kadar getirip teslim ederiz.

"‘"‘Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!'"‘ demeyiz. Evet, hayalinizi dinleriz fakat uygulanabilirliğini araştırır ve projelendiririz. Gerçekten size kazandıracak çözümler üretip, firmanızın güçlenmesi için ihtiyaç duyduğunuz hususları analiz eder "‘"‘İşinize Yarar'"‘ hizmetler sağlarız.

Bize ulaşmak kolaydır. Hizmetimiz devamlıdır.
11627Ziyaretçi
 • Yetkili Ali Fuat AKSU - Buğra BOZKURT "– Osman SÜZEN
 • Adres Kartaltepe Mah. Gençler Cd. Belediye Hekim Sk. Atasaray Apt. No:2/B D:8 - Merkez
 • Telefon +90 (212) 571 20 36
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 571 20 37
 • Fax +90 (212) 571 20 38
 • Özel Sitesi http://www.dablue.com.tr
 • Web Sitesihttp://dabluereklam.Bakirkoyport.com
 • E-Postadabluereklam@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bakırköy Meydan (Özgürlük Meydanı) Otobüs Durakları Karşısı, Meydandaki Onur Market Karşısı

İletişim Formu
Dablue'yu tek bir konuda hizmet almak için bizi tercih edenler, bizimle tanıştıktan sonra tüm ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar. Biz onlara "‘"‘Mutlu Müşteri'"‘ diyoruz.Reklama yapılan harcama gider değil bir yatırımdır. Bizden hizmet almaya başladıkça ve kendi markalarındaki farkı gördükçe müşterilerimizde bunu doğruluyor. Yaptırılan bir web tasarımı, broşür basımı, fotoğraf çekimi, sanal tur çalışması, organizasyon veya firmanızı tanıtmak için hazırladığımız tanıtım yazıları, bunların hepsinde; "‘"‘ilk önce sizi ve size kazandıracaklarımızı'"‘ düşünüyoruz. Çünkü bizim işimiz sizin reklamınızı yapmak. Müşterilerimiz hedeflerine ulaştıkça bizde görevimizi gereğini yerine getirmiş oluyoruz.Diğer tüm reklam ajansları gibi bizde web tasarımları yaparız. Baskılı işleriniz için grafik tasarımlarınızı da yapar, matbaamıza gönderip baskısını gerçekleştirir ve kapınıza kadar getirip teslim ederiz."‘"‘Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!'"‘ demeyiz. Evet, hayalinizi dinleriz fakat uygulanabilirliğini araştırır ve projelendiririz. Gerçekten size kazandıracak çözümler üretip, firmanızın güçlenmesi için ihtiyaç duyduğunuz hususları analiz eder "‘"‘İşinize Yarar'"‘ hizmetler sağlarız.Bize ulaşmak kolaydır. Hizmetimiz devamlıdır.
Firmanızı Ekleyin

Bakirkoyport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.