BAPAM Bakırköy Psikiyatri Tedavi ve Araştırma Merkezi Uzm. Psikiyatr Dr. Ayhan AKCAN

http://bapam.Bakirkoyport.com
BAPAM Bakırköy Psikiyatri Tedavi ve Araştırma Merkezi Uzm. Psikiyatr Dr. Ayhan AKCAN
524
İncirli Cad. Çağ Sok. No:22/5Merkez,34100
+90(212) 660 84 80EKŞİ SÖZLÜK'te; Türkiye'de son dönemde artan şiddet eğilimi ve silah bağımlılığı hususlarında daha önce basın yayın organlarında bas bas bağırmasına rağmen yeni anlaşılmaya başlanan, bugünlere sıfırdan gelmiş uzman psikiyatr. Anksiyete bozuklukları ve şiddet eğilimli psikiyatrik sorunlar konusunda uzmandır. Kendisinin yaşlıda silah isimli testleri Kanada'da devletçe uygulanmaktadır. Ülkemizin ismini yurtdışında duyuran yüz akı bilim insanlarımızdandır. Alanında "‘bence' bir numara. (Kaynak: http://eksisozluk.com/ayhan-akcan--3712711) diye adından söz ettiren, GOOGLE'da binlerce kez tıklanan, YOUTUBE ve TVARŞİVİ.COM "‘da yüzlerce videoları bulunan Uzm. Psikiyatr Dr. Ayhan AKCAN başkanlığında; Alanlarında uzman 5 Klinik Psikologdan oluşan ekibiyle; Çocuklarla ve Ergenlerle ilgili problemlerle (Hiperaktivite, Öğrenme Güçlüğü, Zeka Geriliği, Kekemelik, Eve Kapanma..vb.) çalışan Klinik Psikolog, İlişki ve İletişim problemlerine (Evlilik, Terk Edilme, Yas) yönelik çalışan Klinik Psikolog, Madde ve İlaçsız Tedavi konusunda 35 yıllık tecrübeli Klinik Psikolog, Gerontoloji, Takıntı, Panik ve Sosyal Fobi alanlarında söz sahibi, Davranışçı-Kognitif terapi konusunda uzman Klinik Psikolog, Cinsel Terapi (özellikle Vajinismus-Birleşememe) konusunda yetkin Klinik Psikolog 15 YILLIK TECRÜBE İLE OTOPARK VE TRAFİK PROBLEMİ OLMAYAN BAKIRKÖY PSİKİYATRİ MEREKEZİ'NDE -Psikolojik Körlük, Sağırlık, Felç durumu ve Bayılma"…..10 seansta % 100 tedavi"… -Hastalık Hastalığı: Hastalıktır! Ciddiye al! 25 yıllık tecrübeye güven! -Paranoya: Kader değil, hastalık! -Öfke-Kontrol Bozukluğu (Psikopati): Kendine, etrafına ve yakınlarına zarar verme..Kişinin öfkesini önce kontrol etmesini, sonra boşaltmasını sağlıyoruz..En sonunda mutlu bir insan yapıyoruz! -Psikolojik Dermatit: İnatçı, geçmeyen psikolojik kaşıntı..10 seansta kesin çözüm! -Hiperaktivite ve Dikkat Bozukluğu: Engelleme, Engellenme, bırak yaramaz olsun! %90 "‘ı hastalık değil! Yaramaz, afacan, engellenen, zor olan her çocuğa dikkatsiz ve hiperaktif tanısı koy, etiketle, kırmızı reçeteye bağla, devam et= SON DERECE YANLIŞ! Derhal bize getir, çocuk da sen de rahatla! -Çocuk ve Ergende sportoto karne; hastalık mı tembellik mi? Nasıl motive edilmeli? -Sınav Korkusu: 3 seansta gevşeme teknikleri öğren; UÇUR! -Trafikte Stres: Kaza yapmadan, katil olmadan 2 seansta bitir! -Takıntı-Obsesyon: İlaç+Terapi ile birlikte 6 ayda kesin çözüm! -Alzheimer (Bunama): Hastalık, yaşlılık değil! -Gençlerde Eve Kapanma: Entel, Eğitimli, İzole, Agresif, Anne Baba çaresiz! -Panik Atak: İlaç+Kognitif Terapi Şart! -Evlilik Terapisi: 3 görüşmede sonuca varıyoruz!
77519Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İncirli E-5 Girişi, BANK ASYA köşesindeki ilk sağ sapak, yolun sonunda Kültür Üniversitesi (Eski Kültür Koleji) karşısı.

İletişim Formu
EKŞİ SÖZLÜK'te;

Türkiye'de son dönemde artan şiddet eğilimi ve silah bağımlılığı hususlarında daha önce basın yayın organlarında bas bas bağırmasına rağmen yeni anlaşılmaya başlanan, bugünlere sıfırdan gelmiş uzman psikiyatr.

Anksiyete bozuklukları ve şiddet eğilimli psikiyatrik sorunlar konusunda uzmandır.

Kendisinin yaşlıda silah isimli testleri Kanada'da devletçe uygulanmaktadır.

Ülkemizin ismini yurtdışında duyuran yüz akı bilim insanlarımızdandır.

Alanında "‘bence' bir numara. (Kaynak: http://eksisozluk.com/ayhan-akcan--3712711) diye adından söz ettiren,


GOOGLE'da binlerce kez tıklanan,

YOUTUBE ve TVARŞİVİ.COM "‘da yüzlerce videoları bulunan

Uzm. Psikiyatr Dr. Ayhan AKCAN başkanlığında; Alanlarında uzman 5 KlinikPsikologdan oluşan ekibiyle;
Çocuklarla ve Ergenlerle ilgili problemlerle (Hiperaktivite, Öğrenme Güçlüğü, Zeka Geriliği, Kekemelik, Eve Kapanma..vb.) çalışan Klinik Psikolog,

İlişki ve İletişim problemlerine (Evlilik, Terk Edilme, Yas) yönelik çalışan Klinik Psikolog,

Madde ve İlaçsız Tedavi konusunda 35 yıllık tecrübeli Klinik Psikolog,

Gerontoloji, Takıntı, Panik ve Sosyal Fobi alanlarında söz sahibi, Davranışçı-Kognitif terapi konusunda uzman Klinik Psikolog,

Cinsel Terapi (özellikle Vajinismus-Birleşememe) konusunda yetkin Klinik Psikolog15 YILLIK TECRÜBE İLE OTOPARK VE TRAFİK PROBLEMİ OLMAYAN BAKIRKÖY PSİKİYATRİ MEREKEZİ'NDE

-Psikolojik Körlük, Sağırlık, Felç durumu ve Bayılma"…..10 seansta % 100 tedavi"…

-Hastalık Hastalığı: Hastalıktır! Ciddiye al! 25 yıllık tecrübeye güven!

-Paranoya: Kader değil, hastalık!

-Öfke-Kontrol Bozukluğu (Psikopati): Kendine, etrafına ve yakınlarına zarar verme..Kişinin öfkesini önce kontrol etmesini, sonra boşaltmasını sağlıyoruz..En sonunda mutlu bir insan yapıyoruz!

-Psikolojik Dermatit: İnatçı, geçmeyen psikolojik kaşıntı..10 seansta kesin çözüm!

-Hiperaktivite ve Dikkat Bozukluğu: Engelleme, Engellenme, bırak yaramaz olsun! %90 "‘ı hastalık değil!


Yaramaz, afacan, engellenen, zor olan her çocuğa dikkatsiz ve hiperaktif tanısı koy, etiketle, kırmızı reçeteye bağla, devam et= SON DERECE YANLIŞ!

Derhal bize getir, çocuk da sen de rahatla!

-Çocuk ve Ergende sportoto karne; hastalık mı tembellik mi? Nasıl motive edilmeli?

-Sınav Korkusu: 3 seansta gevşeme teknikleri öğren; UÇUR!

-Trafikte Stres: Kaza yapmadan, katil olmadan 2 seansta bitir!

-Takıntı-Obsesyon: İlaç+Terapi ile birlikte 6 ayda kesin çözüm!

-Alzheimer (Bunama): Hastalık, yaşlılık değil!

-Gençlerde Eve Kapanma: Entel, Eğitimli, İzole, Agresif, Anne Baba çaresiz!

-Panik Atak: İlaç+Kognitif Terapi Şart!

-Evlilik Terapisi: 3 görüşmede sonuca varıyoruz!
Firmanızı Ekleyin

Bakirkoyport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.