Bakırköy Moda Evi
11
Türkçü Sk Sitebakırkoy C Blok No 21 D 3,34100
+90(532) 712 49 36Bakırköyde özel dikim yapan moda evi 2000 yılında kuruldu. Bakırköyde özel dikim tesettür kıyafetleri, bakırköyde özel dikim abiye, bakırköyde özel dikim gelinlik, bakırköyde özel günlük kıyafet dikimi ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.Bakırköyün en iyi moda evi dendiğinde bizimle çalışan müşterilerimizin referansı olarak anılmaktan ve önerilmekten büyük mutluluk duymaktayız. Bakırköy modaevi bakırköyde moda dünyasının en tecrübeli moda evi olarak 15 yıllık deneyimi ile sizlere hayal ettiklerinizi giydirmenin mutluluğunu yaşıyor. Bakırköyde yeni trend moda konusunda yenilikleri takip eden ve bakırköyde moda konusunda kendini yenileyen yeni modelleri ile ürün çeşitlerine yenilerini ekleyen Bakırköy modaevi sizlerin mutluluğunu paylaşmaktan ayrıca büyük mutluluk duymaktadır.
8969Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bakırköy.

İletişim Formu
Bakırköyde özel dikim yapan moda evi 2000 yılında kuruldu.
Bakırköyde özel dikim tesettür kıyafetleri, bakırköyde özel dikim abiye, bakırköyde özel dikim gelinlik, bakırköyde özel günlük kıyafet dikimi ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Bakırköyün en iyi moda evi dendiğinde bizimle çalışan müşterilerimizin referansı olarak anılmaktan ve önerilmekten büyük mutluluk duymaktayız.
Bakırköy modaevi bakırköyde moda dünyasının en tecrübeli moda evi olarak 15 yıllık deneyimi ile sizlere hayal ettiklerinizi giydirmenin mutluluğunu yaşıyor.
Bakırköyde yeni trend moda konusunda yenilikleri takip eden ve bakırköyde moda konusunda kendini yenileyen yeni modelleri ile ürün çeşitlerine yenilerini ekleyen Bakırköy modaevi sizlerin mutluluğunu paylaşmaktan ayrıca büyük mutluluk duymaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Bakirkoyport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 19 firma yer almaktadır.